אודות

מהי סאגה? סאגה (Saga) הוא במקור שם איסלנדי המתייחס לסיפורים ואגדות איסלנדים הנכתבו כיצירות פולקלור מהתקופה שלפני התנצרותה של איסלנד, בשנת 1000 לספירה ועד ליצירות שנכתבו עד ימינו אלה.

.He is truly wise, who traveled far and knows the ways of the world
.He who has traveled, can tell what spirit governs the men he meets
Hávamál edda 700-900 AD

אודות כותב הבלוג: גיא גוטרימן, נולד בישראל בשנת 1974. לאחר השירות הצבאי בחיל התותחנים טייל כשנה וחצי בדרום אמריקה וחי במקומות שונים בעולם, בין היתר בלימה בירת פרו, וחמש שנים נוספות ב"תפוח הגדול". לאחר השהות בניו יורק חזר לירושלים לאוניברסיטה העברית לטובת לימודי פילוסופיה. הגיע לאיסלנד בשנת 2007 לאחר פגישה עם אישתו לעתיד. טיוליו הרבים באיסלנד והיכרותו העמוקה עם הארץ ותרבותה הביאו אותו ליזום את הקמת אתר "איסלנד – המדריך לארץ הקרח והאש". מטרת האתר היתה ליצור פלטפורמה המרכזת את כל המידע על איסלנד במקום אחד. כיום האתר פעול תחת חברת Another Iceland. חברת תיירות איסלנדית מובילה הפועלת ברשיון משרד התיירות האיסלנדי. חברת Another Iceland מתמחה בחבילות טיולים לאיסלנד לקבוצות ויחידים.

משהו אישי: הבלוג הזה נכתב באהבה לארץ מופלאה שהכרות הראשונית שלי איתה היתה כמו התאהבות ממבט ראשון. בלוג "סאגה איסלנדית" כולל המלצות, סיפורים וחוויות אישיות שעברתי באיסלנד. קריאה של הבלוג יכולה לתת לקורא הצצה קטנה פנימה למה באמת מתרחש כאן באי, לפחות מנקודת מבט אישית שלי.
גיא גוטרימן

גיא גוטרימן

שלכם, גיא.

תגובה אחת על הפוסט “אודות

  1. איזה כיף למצוא את הבלוג שלך בעברית. לאחר ש״חרשתי״ את ה lonley planet ועוד כל מיני בלוגים אחרים, אעיין גם בבלוג שלך, ואלמד קצת על איסלנד מנקודת ראות ישראלית..
    מתעתדים להגיע לאיסלנד בקיץ זה, בטיול עצמי. תודה! איילת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *